Допомога в отриманні шенген візи.
Підготовка документів, страхування, консультації, реєстрація на чергу.

НАЙНИЖЧІ ЦІНИ НА ЗАХІДНІЙ УКРАЇНІ!!!
ГАРАНТІЯ НА НАШІ ПОСЛУГИ!!!!
ПОВЕРНЕМО КОШТИ, ЯКЩО ВИ НЕ ОТРИМАЛИ ВІЗУ !!!


ПРИВЕДИ ДРУГА - ОТРИМАЙ 10% ПЕРСОНАЛЬНОЇ ЗНИЖКИ!

ЛЕГАЛЬНЕ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ НА РОБОТУ!
Наявність ліцензії на працевлаштування за кордон

Короткострокова шенгенська віза

Наша компанія надає консультаційні послуги із всіх питань які пов’язані з відкриттям Шенгенської візи. Ми допоможемо Вам підготувати повний пакет документів для подання у Візовий центр, а також зареєструвати Вас на подачу документів для отримання Шенгенської візи, хоча пакет документів більш-менш стандартний, але кожна країна має свої особливості та відмінності.

Термін на який може бути видана віза залежить від наявності попередніх віз у паспорті. Як правило, якщо клієнт відкриває візу вперше то віза відкривається на 3 місяці.

Потрібно розуміти, що рішення про відкриття візи приймає польське консульство яке керується своїми правилами та інструкціями. У своєму рішенні воно є повністю незалежне і неупереджене.

По інших посольствах інформацію просимо уточняти у наших менеджерів.

Польська національна (робоча) віза

Польська національна віза категорії D видається тим особам які планують перебувати в Польщі більше 90 днів. При цьому Ваші причини перебування на території даної країни, а саме, навчання, робота, відвідування родичів чи інші, повинні бути вагомими і документально підтвердженими.

Країною в’їзду повинна бути країна яка видала вам візу, в даному випадку Польща. Національна віза дає вам право знаходитись на території інших країн шенгенської зони тільки 90 днів у півріччі.

Потрібно розуміти, що рішення про відкриття візи приймає польське консульство яке керується своїми правилами та інструкціями. У своєму рішенні воно є повністю незалежне і неупереджене.

Зателефонуйте до нас і наші спеціалісти допоможуть підібрати найоптимальніший варіант візи для Вас.